Zdrowy początek roku z Ewą Chodakowską i Anią Starmach! | Media
10.01.2020r.

Zdrowy początek roku z Ewą Chodakowską i Anią Starmach!

Najpopularniejsza trenerka fitness, Ewa Chodakowska oraz gotująca z pasją i sercem jurorka MasterChefa Ania Starmach łączą siły! Już za kilka dni wystartuje ich zdrowy projekt, zachęcający do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego gotowania z użyciem SUPERFOODS, czyli produktów roślinnych o najwyższych wartościach odżywczych. Co więcej, będzie on niezastąpionym wsparciem, by wytrwać w noworocznych postanowieniach!

Początek roku zawsze sprzyja wyzwaniom i nowym celom. Jak wiadomo, niełatwo im sprostać  ani w nich wytrwać, ale tym razem będzie to zdecydowanie łatwiejsze! Wystarczy przyłączyć się do działań Ewy Chodakowskiej i Ani Starmach. Dwie mistrzynie w swoich dziedzinach łączą siły i wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz ogromne zasięgi w mediach społecznościowych zamierzają na każdym możliwym poziomie wspierać wszystkich, którzy wspólnie z nimi zdecydują się przejść na 'zdrową stronę mocy'. Ania i Ewa będą zachęcać i motywować oraz ułatwiać realizację  postanowień, regularnie serwując  przepisy na zdrowe potrawy z użyciem SUPERFOODS, a także programy treningowe, które pozwolą rozpocząć zdrowo rok, pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zawalczyć o dobrą formę już na stałe! 

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Otrzymuj zniżki i vouchery.

Zasady wysyłania newslettera oraz przetwarzania danych osobowych w związku z wysyłaniem newslettera opisane są w Regulaminie Newslettera.
Administratorem twoich danych osobowych jest Purella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia. Szczegółowe zasady ochrony Twoich danych osobowych, w tym twoje prawa z tym związane, opisane są w Regulaminie.