Nasze marki - purella.pl

Nasze marki

Be raw

Razem z czołową polską trenerką fitness – Ewą Chodakowską stworzyliśmy linię przekąsek BeRAW skierowaną do wszystkich dbających o zdrowie i dobrą formę.

Zgodnie z hasłem FEEL GOOD WITH FOOD – tworzymy, w trosce o ciało i umysł i z zachowaniem zdecydowanej przyjemności z jedzenia, produkty trafiające nawet w bardzo wysublimowane gusta smakowe zwolenników zdrowego stylu życia. Produkty BeRAW to zdrowe i jednocześnie smaczne przekąski; batony, ciasteczka, kuleczki, smoothie, po brzegi wypełnione  naturalnymi składnikami, których zadaniem jest dostarczenie wielu wartościowych składników ciału oraz zapewnienie dużej dawki energii. Stanowią uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety, dostarczają energie na cały dzień, a także przed i po treningu.
Ich wspólnym mianownikiem jest bardzo wysoka jakość i wykorzystanie wyłącznie naturalnych komponentów.
 
Dowiedz się więcej o BeRAW.
 www.beraw.pl 
FB: beraw/ewachodakowska
IG: beraw_ewachodakowska
 

Superfoods

Purella Superfoods to innowaycjna linia produktów Superfoods stworzona wspólnie z Anią Starmach.

Jako pierwsi na rynku zbudowaliśmy holistyczny koncept wykorzystania superfoods w codziennym gotowaniu. Wspólnie z Anią Starmach chcemy nie tylko inspirować konsumentów przepisami, ale również  edukować ich na temat odpowiedniego odżywiania się.

Linię Superfoods tworzą produkty o najwyższych wartościach odżywczych, które są dostępne w małych przyprawowych gramaturach w przystępnych cenach dla klienta.

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Otrzymuj zniżki i vouchery.

Zasady wysyłania newslettera oraz przetwarzania danych osobowych w związku z wysyłaniem newslettera opisane są w Regulaminie Newslettera.
Administratorem twoich danych osobowych jest Purella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia. Szczegółowe zasady ochrony Twoich danych osobowych, w tym twoje prawa z tym związane, opisane są w Regulaminie.