Zadbaj o siebie z Purella Superfoods

E-book Kingi Paruzel

 

Odkryj smaczne i zdrowe przepisy od Kingi Paruzel

Marzysz o pysznych, zdrowych i energetyzujących posiłkach, które nie tylko pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie, ale także dostarczą organizmowi niezbędnych składników odżywczych? Teraz możesz mieć dostęp do prostych, szybkich przepisów i inspiracji kulinarnych od jednej z najbardziej uznanych postaci w świecie kulinariów w Polsce - Kingi Paruzel.

Kingę możesz kojarzyć z pierwszej edycji MasterChefa, a także z Instagrama, ponieważ to właśnie w sieci pokazuje swoje pomysły i dzieli się swoją filozofią związaną z kulinariami. Kinga Paruzel we współpracy z marką Purella Superfoods przygotowała dla Ciebie wyjątkowy e-book, który pomoże Ci odkryć magię zdrowego gotowania z wykorzystaniem superfoodów.

Dlaczego warto pobrać e-book?

  • Przepisy zawarte w e-booku przygotujesz szybko, dzięki temu zyskasz pyszne dania i czas, który możesz poświęcić dla siebie i bliskich.
  • Każdy pomysł na danie jest kolorowy i zdrowy- z wykorzystaniem dużej ilości warzyw i owoców.
  • Kinga w swojej kuchni wykorzystuje superfoody od Purella Superfoods, dzięki dodaniu ich do posiłków, zyskasz zdrowsze i bardziej wartościowe posiłki. Odkryj naturalną moc superfoodów.

Jeśli chcesz pobrać e-book Kingi Paruzel kliknij w obrazek na górze lub przycisk na dole. Mamy nadzieję, że przepisy na śniadania, lunche i kolacje Ci posmakują i na stałe zagoszczą w Twojej kuchni 😊 Smacznego!