Darmowa dostawa w PL od 99zł

Nasi eksperci

Celebrytka i najsłynniejsza trenerka fitness w Polsce

Ewa Chodakowska

najbardziej rozpoznawalna polska trenerka Fitness. W ciągu ostatnich 10 lat rozkochała Polki w aktywności fizycznej i zdrowym stylu życia. Jest dla nich nie tylko trenerką, ale także coachem. Jej książki i programy treningowe wydawane na płytach DVD nie schodzą z list bestsellerów, a na oficjalnym fanpage’u ma 2 miliony fanów! 

„Od lat namawiam do przejścia na „zdrową stronę mocy”. Każdy może wytrwać w postanowieniu, wystarczy podjąć decyzję i konsekwentnie dążyć do celu. Oczywiście "samo się nie zrobi", dlatego niezbędny jest tutaj regularny trening bądź ulubiona forma aktywności fizycznej i zdrowa, zbilansowana dieta. Zamierzam Was wspierać i motywować do zdrowego stylu życia, w który sama wierzę, dostarczając sprawdzonych narzędzi – takich jak produkty Purelli, które stosuję w swojej diecie na co dzień i które z radością polecam innym”

Kucharka, jurorka MasterChef

Ania Starmach

autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior. Kucharka, młoda mama, a przede wszystkim SuperAmbasadorka Purella Superfoods. Ukończyła roczny kurs w prestiżowej szkole kulinarnej Le Cordon Bleu w Paryżu. Odbyła staże w restauracjach krakowskich oraz nagrodzonej gwiazdkami w przewodniku Michelin francuskiej Lameloise. 

„Gotować prosto, smacznie i zdrowo to moja filozofia, w którą wierzę i którą chętnie promuję. A zdrowa kuchnia naprawdę może być pyszna! Dieta nie musi kojarzyć się z samymi ograniczeniami i odmawianiem sobie jedzenia. Mądre i odpowiedzialne odżywianie to przede wszystkim regularne i przemyślane posiłki. Dobre nawyki żywieniowe, właściwa organizacja posiłków w ciągu dnia i dobór naturalnych produktów na bazie Superfoods, są kluczem do idealnej diety, pełnej pysznych i uwodzących smaków. Z Purella to możliwe! Zapraszam Was do oglądania mojego programu kulinarnego "Superfoody na co dzień, w którym pokazuję, jak w łatwy sposób włączyć składniki o najwyższych wartościach odżywczych do naszej codziennej diety.”

Dietetyczka

Dr Hanna Stolińska

dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Ekspert Purella. Przez siedem lat pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia. Współautorka między innymi takich książek jak Love Vegan oraz Jeść Zdrowiej (kampania sieci Lidl), autorka książki ,,Jelito drażliwe. Leczenie dietą’’ oraz ,,Insulinooporność. Leczenie dietą’’.


„We współpracy z Purellą chcę przybliżyć Wam ponadprzeciętne wartości odżywcze SUPERFOODS oraz podpowiedzieć, jak wykorzystać je w codziennej diecie. Superfoods to takie produkty, które w małej objętości zawierają dużo konkretnych witamin, składników mineralnych i dobrych tłuszczy, które mogą uzupełnić naszą standardową dietę. I choć trudno diametralnie zmienić swój sposób odżywiania i całkowicie wyeliminować z jadłospisu wszystkie niezdrowe potrawy czy produkty, to warto przynajmniej uzupełnić je o składniki superfoods:  jeżeli np. do lodów dodamy miechunkę, a do schabowego macę, to też już zwiększymy jakość naszego pożywienia i dbajmy w ten sposób o nasze zdrowie!”