Ashwagandha | Surowce
Uspokaja i zmniejsza stres

Ashwagandha

Ashwagandha
Uspokaja i zmniejsza stres
Dowiedz się więcej
arrow

Ashwagandha

Dobre samopoczucie i relaks

Pochodząca z Indii ashwagandha to sproszkowany korzeń rośliny z gatunku psiankowatych witanii ospałej (Withania somnifera L.). Surowiec od wieków wykorzystuje się w medycynie ajurwedyjskiej jako środek uspokajający i zmniejszający stres.

Dobre samopoczucie i relaks

Ashwagandha suplement diety od Purella pochodzi z czystych rejonów Indii, a surowiec jest przebadany na obecność metali ciężkich i pestycydów. Ashwagandha nie zawiera glutenu, GMO i jest odpowiednia dla wegan.

Ashwagandha dla Twojego dobrego samopoczucia i relaksu

Chroniczny stres uniemożliwia Ci głęboki relaks, utrudnia zasypianie, a nawet zaburza spokojny sen? Sproszkowany korzeń witanii ospałej skutecznie pomoże Ci radzić sobie ze stresem, zmniejszy niepokój i obniży poziom kortyzolu – hormonu stresu.
Dodatkowo ashwagandha wpłynie też na obniżenie poziomu cholesterolu i pomoże zmniejszyć poziom glukozy we krwi. Jest pomocna przy chorobach tarczycy, szczególnie przy jej autoimmunologicznym zapaleniu (choroba Hashimoto). Ashwagandha może też przyczynić się do wzrostu masy mięśniowej i siły.

Ashwagandha w Twojej zdrowej diecie

Sproszkowany korzeń witanii ospałej pomoże Ci się zrelaksować i poczuć spokój. Ashwagandhę przyjmuj w postaci suplementów diety 2 razy dziennie w dawce 300-500 mg przez 6 do 8 tygodni. Po tym czasie warto zrobić przerwę (nawet miesięczną), żeby organizm nie przyzwyczaił się do surowca. Efekty stosowania suplementu widoczne są po ok. 2-3 miesiącach kuracji.
Ashwagandha jest przeciwskazana u kobiet w ciąży, ponieważ może wykazywać właściwości poronne.

Tego nie wiedziałaś …

Mleko wzbogacone sproszkowaną ashwagandhą podawane dzieciom wspomaga zdrowe przybieranie na wadze   i pomaga utrzymać odpowiednie poziomy hemoglobiny i białka w dziecięcym organizmie.

arrow
REDUKCJA STRESU
arrow
ODPORNOŚC
arrow
WITALNOŚĆ
arrow
ENERGIA
arrow
ZWIĘKSZA WYDOLNOŚĆ UMYSŁOWĄ

Nasze surowce